Pieteikšanās Jāņa Baukša VII piemiņas kausa izcīņas sacensībām riteņbraukšanā 24/07 - Kuldīgā - saņemtie pieteikumi

Nolikums (pdf)
ID Vārds Uzvārds Distance Komanda Datums
169LaurisIeviņšVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99km2021-07-23
168DominiksTimšānsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmMSĢ 2021-07-23
167RihardsReinfeldsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmMSĢ / Ķekavas NSS2021-07-23
166RenātsŠtālsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmMSĢ / RRS BeloCP2021-07-23
165KārlisKlismetsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmMSĢ / RRS2021-07-23
164RitvarsŠalmeJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmDobeles dzirnavnieks/FeelFree/Kuldīgas SS2021-07-23
163NiklāvsTivčsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmDobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
162ValtersTamsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmDobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
161DidzisLazdiņšJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmDobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
160MadaraĀbomaSievietes OPEN 99kmDobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
159OskarsDankbārsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmDobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
158JānisŠēlisVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmDobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
157AivisLeibmansVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmDobeles sporta skola/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-23
156RihardsReinfeldsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmMSĢ/ĶNSS2021-07-22
155KārlisKlismetsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmMSĢ/RRS2021-07-22
154VolodymyrGuschinVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99kmZZK2021-07-22
153RostislavsStapjaksVīri MASTER 4 (1971.dz.g. un vecāki) 99kmVelo+ Bottari Baltic2021-07-22
152MārisKalveršsVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99km2021-07-22
151RobertsStraubergsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-22
150TomsVazdiķisJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
149KasparsIlsjānsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
148KasparsŠalmeJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
147JānisPriedoliņšJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
146KristersSkrubisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
145GustsLapiņšJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
144KasparsŠabānsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
143DanielsŠternbergsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
142JānisStucersZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
141AnnaLimbaiteMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
140GatisGruntiņšZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
139UvisZvirbulisZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
138LūkassSitņiksZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
137KitijaSiltumēnaJuniores A (2003.-2004.dz.g.) 70kmDobeles Sporta Skola/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree2021-07-22
136GustsFrīdenbergsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
135AleksandrsGoldbergsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
134RobertsJurjursZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
133DanilsZazuļaZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
132Edvards VēversZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmKNSS/Goldingen Cycling Club2021-07-22
131AdelīnaJefimovaJaunietes B (2005.-2006.dz.g.) 40kmDobeles Sporta Skola/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree2021-07-22
130AgrisVindecsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
129Kārlis ValtersGrundulisJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
128GvidoKokleJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
127Bruno MārtiņšBinovskisVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
126Mikus RūdolfsStelpsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
125RobertsAndersonsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
124DanielsKučerjavijsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
123MārtiņšKrekovskisVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
122AndrisVosekalnsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
121RihardsSkrastiņšVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
120KristapsKnopsVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
119AndrisBodnieksVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
118JurisVisockisVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
117ĢirtsMartinsonsVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
116IvarsMikužsVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmATOM CYCLING CLUB2021-07-22
115KlāvsGrazneZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmTalsu NSS2021-07-22
114PatriksČernovskisZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmTalsu NSS2021-07-22
113KristapsLauvenšteinsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmTalsu NSS2021-07-22
112DanielsKrūmiņšZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmTalsu NSS2021-07-22
111ElvisLielmanisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmTalsu NSS2021-07-22
110RičardsVēversVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
109ĢirtsVēversVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
108MārcisKliedersJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
107NaurisInovskisVīri MASTER 2 (1977.-1981.dz.g.) 99kmEVELO TEAM / RRS2021-07-22
106AlexandrMerzlikinVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99kmKIPARIS-SPINE2021-07-22
105RaulsGūtmanisJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRK Liepāja/MSĢ2021-07-22
104RobertsČukursJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRK Liepāja/MSĢ2021-07-22
103DāvisGludavsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRK Liepāja/MSĢ2021-07-22
102Kārlis JānisDāboliņšJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRK Liepāja/MSĢ2021-07-22
101Markuss LagzdiņšJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRK Liepāja2021-07-22
100ArmandsPetkusZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRK Liepāja2021-07-22
99NiklāvsBoļšisVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmDobeles dzirnavnieks/FeelFree2021-07-22
98JānisRubiksVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmDAKO Ziemeļvidzeme2021-07-22
97RasaBirzlejaMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmRRS2021-07-22
96VladimirsVetcelsVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmATOM CYCLING CLUB2021-07-22
95MārcisMeissZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
94RobertsJudinsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
93MārtiņšIceZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
92AdriansZaķisZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
91EduardsPundursZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
90DānielsApseZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmVeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
89Olivers JēkabsSkrapcisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmMSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
88ĢirtsHarkinsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmMSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS2021-07-22
87DmitrijsJankovsVīri MASTER 4 (1971.dz.g. un vecāki) 99kmMTB Grobiņas novads2021-07-22
86Lāsma Elza VaivodeJuniores A (2003.-2004.dz.g.) 70kmRRS2021-07-21
85Emīls Reilijs ZālītisJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRRS2021-07-21
84RinaldsMekssJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRRS2021-07-21
83RūtaZibeneJaunietes B (2005.-2006.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
82SergejsTrudovojsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
81Mārtiņš Dāniels FreimanisZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
80KārlisKlaužsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
79JelenaArefjevaMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
78AleksejsSkackovsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
77ArsenijsOščepkovsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
76DanielsCipulisZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
75ILIJASmirnovsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
74KārlisLeiskinsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRRS2021-07-21
73JēkabsBeļauskisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS2021-07-21
72VladislavsVlasenkoZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
71JēkabsZujevsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
70ArtursFotinsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
69TomsStrēlisZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
68KristapsČerņajevsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
67MārisMališevsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
66OskarsPudansZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
65IvansLANDINSZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
64RūdolfsZujevsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
63ArtjomsGusevsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
62PavelsMatvejevsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
61MihailsRiksZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
60BogdansViršutaZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
59MārtiņšGaloveckisZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
58RodrigoBeļajevsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRRS2021-07-21
57ArsensMžavijaJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS2 2021-07-21
56DānielsGailītisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS22021-07-21
55ValtersHartpengsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS22021-07-21
54MarkussŅukšsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS22021-07-21
53ArtemijsKsenofontovsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS22021-07-21
52LavrsSipovičsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS12021-07-21
51RiksSipovičsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS12021-07-21
50KlāvsMilčsJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS12021-07-21
49RobertsĻaudanskisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS12021-07-21
48KrišjānisJustsRatnieksJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS12021-07-21
47DžastinsLaubeZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2-32021-07-21
46JegorsDvīls-DmitrijevsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2-32021-07-21
45TihonsSmirnovsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS2-32021-07-21
44Katrīna AmandaKozlovskaMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
43BrunoBlūzmanisZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
42MatīssKaļveršsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRRS2021-07-21
41DiānaSaušaJuniores A (2003.-2004.dz.g.) 70kmRRS2021-07-21
40DāvisZīvartsJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmRRS2021-07-21
39KristofersČerņavskisJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmRRS2021-07-21
38DanaBoļšakovaJaunietes B (2005.-2006.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
37ElīzaLejiņaJaunietes B (2005.-2006.dz.g.) 40kmRRS2021-07-21
36LīvaŠlosbergaMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
35GeorgijsTjuminsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS12021-07-21
34MārtiņšPurbērziņšZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS12021-07-21
33AlvilsPētersonsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS12021-07-21
32ArvīdsLoginsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS12021-07-21
31HelvijsKancersZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmRRS12021-07-21
30LauraKlismeteMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
29RičardsHansonsZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
28ValtsSkujiņšZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmRRS2021-07-21
27GuntisČukursVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99kmMTB Grobiņas novads2021-07-21
26Ricards ReissZēni D (2009.-2010.dz.g.) 20kmSalaspils2021-07-21
25DeinsKaņepējsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmSkanste2021-07-21
24VitalijsKornilovsVīri MASTER 2 (1977.-1981.dz.g.) 99kmZZK2021-07-21
23JānisLiepiņšVīri MASTER 4 (1971.dz.g. un vecāki) 99kmLMPF2021-07-21
22BrunoBrēdeZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmLiVelo / Zelta Zeme2021-07-21
21AgnisBaumanisVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmVirsotne/MARMOT2021-07-21
20ViktorsKalašņikovsVīri MASTER 4 (1971.dz.g. un vecāki) 99km2021-07-21
19Dzintars KaņepējsVīri MASTER 4 (1971.dz.g. un vecāki) 99kmPļaviņu sporta klubs "Skanste"2021-07-20
18ValtersCēsnieksVīri MASTER 3 (1972.-1976.dz.g.) 99km2021-07-20
17Lāsma ElzaVaivodeJuniores A (2003.-2004.dz.g.) 70kmLiVelo/Zelta zeme2021-07-20
16SandisLūsisVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmEngures sportam2021-07-20
15DāvisŠenbergsVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99kmDobeles Dzirnavnieks/ Feel Free2021-07-20
14Artis Roze Vīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmDobeles Dzirnavnieks Feel/Free2021-07-20
13KristapsKancersVīri MASTER 2 (1977.-1981.dz.g.) 99kmBELO Cycling Project2021-07-20
12AleksandrsKalniņšVīri MASTER 2 (1977.-1981.dz.g.) 99kmVirsotne/MARMOT2021-07-20
11JānisŠteinsVīri MASTER 1 (1982.-1986.dz.g.) 99km2021-07-20
10KristersCelitānsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmGarām ejot/nanotev.lv2021-07-20
9GintsReinoldsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99km2021-07-20
8MārtiņšŠteinsVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99km2021-07-19
7TomsBaumertsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmĶekavas NSS2021-07-19
6IlzeUpenieceMeitenes C (2007.-2008.dz.g.) 20kmĶekavas NSS2021-07-19
5EmīlsLorencsZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmĶekavas NSS2021-07-19
4KristiansBrencisZēni C (2007.-2008.dz.g.) 40kmĶekavas NSS2021-07-19
3DāvisUpenieksJuniori A (2003.-2004.dz.g.) 99kmĶekavas NSS2021-07-19
2Kristians markussGunneJaunieši B (2005.-2006.dz.g.) 70kmĶekavas NSS2021-07-19
1MārisOzoliņšVīri CFA (1987.-2002.dz.g.) 99kmTest2021-07-19