Smiltenes kauss riteņbraukšanā 2022 - 4. jūnijā

Nolikums (PDF)
Apskatīt pieteiktos dalībniekus
Aizpildīt jaunu pieteikumu
ID Vārds Uzvārds Komanda Grupa Datums
449GeorgKarlepRein Taaramäe RattaklubiMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-03
448Renāte TrijēceBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-03
447MartenOloRein Taaramäe RattaklubiMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-03
446LuissZants HolmsBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-03
445JānisŠteinbergsSmilteneOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
444JānisTeivišsVirsotne/MARMOTMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-06-02
443LukasŠišovasIgnalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centrasU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-02
442GiedriusMudėnasIgnalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centrasU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-02
441EmīlsLapiņšSmiltenes novada pašvaldībaBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
440MārisLapiņšSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-06-02
439ElmārsLapiņšSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-06-02
438AndrisLapiņšSmiltenes novada pašvaldībaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
437Mārtiņš OšsStirnu raga jahtklubsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
436Anda SviloSmiltenes novads, Raunas pagasts Open sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
435Anda SviloSmiltenes novads, Raunas pagasts Open sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
434AgrisPlatacisMasters4 (1968.-1972.dz.g.) 80km2022-06-02
433SvyatoslavGushchinBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
432YaroslavGushchinBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
431Ramona AnčupāneOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
430Nikola AnnaSkrapceVeloLifestyle/SmiltenesBJSSBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
429Nikola AnnaSkrapceVeloLifestyle/SmiltenesBJSSBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
428BaibaJāņkalneAtspēriensOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
427Jana MartaIvanovskaAtspēriensOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
426AINĀRSMAZURS5A-VALKA/LVMasters4 (1968.-1972.dz.g.) 80km2022-06-02
425Armands RagsKocēni Open vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
424RytisŽemaitaitisKauno SM "GAJA"Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-06-02
423RenātsŠtālsGoldingen Cycling Club/KNSSElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-06-02
422SalvisSarkanābolsmezaterapija.lvMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-06-02
421KristersPodnieksBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
420GustavsPodnieksBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
419SvetlanaLibarteLatvian Cycling GirlsOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
418Linda Elīna AustrumaLatvian Cycling GirlsOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
417Sveta LibarteLatvian Cycling GirlsOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-02
416ReinisPurmalis30 draugiBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-02
415EvelīnaPurmale30 draugi20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-06-02
414KasparsPurmalis30 draugi20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-06-02
413MatīssMežulisSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-06-02
412Eglė DubauskaitėPanevėžysU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-06-01
411Arnas BilertasPanevėžysU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
410Eglė DubauskaitėPanevėžysU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 60km2022-06-01
409Rokas ŠlikasPanevėžysMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-01
408Vakaris BurbaPanevėžysMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-01
407RaivisKALNIŅŠSmiltenes novada pašvaldība/GaujienaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
406JokūbasAntanaitisKauno SM "Gaja"U14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
405KasparasValinskasKauno SM "Gaja"Bērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
404KasparasValinskasU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
403JonasVenckūnasKauno SM "Gaja"U14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
402MihailsBurcevsU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
401GabrielaKnostenbergaBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
400RobertsVeitners Bērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
399RolandsVeselovsValsts policijas koledžaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
398MarkussReivitisValsts policijas koledžaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
397VitalijsKornilovsVOLTAS CYCLING TEAMElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-06-01
396Kristel SandraSoonikVILJANDI RATTAKLUBISievietes (<2003.dz.g.) 60km2022-06-01
395Aidi GerdeTuiskEestiSievietes (<2003.dz.g.) 60km2022-06-01
394HendrikRohtlaTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
393KarlKuritsREIN TAARAMÄE RATTAKLUBIMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-01
392Gabriel HelmutAdusonCFC SpordiklubiMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-01
391Rando MartenEvendiCFC SpordiklubiElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-06-01
390LiisaRandverCFC SpordiklubiU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-06-01
389GiseleRangCFC SpordiklubiU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-06-01
388KatrīnaDambenieceErica SynthsOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
387DaniilsHomenkoBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
386DmitrijsHomenkoOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
385Natali NoraNigulCFC SpordiklubiU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-06-01
384Albert JohannesRebasCFC SpordiklubiU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
383Bryan NuumaCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
382Raul Richard NirkCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
381StenSukkCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
380RikoTammepuuCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
379LukasKolkCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
378Karel GustavReiCFC SpordiklubiU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
377Carl-PeeterDoonerCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
376OskarKüütCFC SpordiklubiMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-06-01
375Glen GregoryKõivCFC SpordiklubiU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
374RonRooniCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
373HenriArjusCFC SpordiklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
372MārtiņšUlānsSmiltenes novada pašvaldībaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
371Uldis Velps Smiltene ACBROpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
370Uldis Velps Smiltene ACBROpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-06-01
369Uldis Velps ACBR20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-06-01
368ĢirtsVēversEVELO TEAMMasters3 (1973. -1977.dz.g.) 80km2022-06-01
367RihardsSkrastiņšEVELO TEAMMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-06-01
366NaurisInovskisEVELO TEAMMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-06-01
365MartenSeesmaaLõuna-Eesti RattaklubiU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-06-01
364MeelisAnipaiLõuna-Eesti RattaklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-06-01
363Robert SebastianHeinsarLõuna-Eesti RattaklubiU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
362TomiSiilbekLõuna-Eesti RattaklubiU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-06-01
361OskarMärsLõuna-Eesti RattaklubiU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-06-01
360Ats OskarEensaluLõuna-Eesti RattaklubiU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-06-01
359EliisVeskeLõuna-Eesti RattaklubiU12 D meitenes (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-06-01
358EmilyKodanikLõuna-Eesti RattaklubiU12 D meitenes (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-06-01
357AndrisŠilovsBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
356ReinisŠilovsBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
355MartaŠilovaBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-06-01
354IvoLaktiņšEMU Mālpils sporta klubsMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-06-01
353MatissKalverssAstana developmentElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-06-01
352ĢirtsVilcānsSmilteneOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
351ĢirtsVilcānsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
350Emīlija TīnaGriguleBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-31
349TomsBaumertsĶekavas NSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-31
348MiķelisLūžaĶekavas NSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-31
347tOMSbAUMERTSĶekavas NSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-31
346EmīlsLorencsĶekavas NSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-31
345DominiksTimšansMSĢMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-31
344DidzisZālītisDobeles dzirnavnieks/FeelFreeOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
343KasparsRolšteinsErica SynthsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
342Kārlis JudinsBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-31
341PēterisJudinsSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-31
340Kārlis JudinsSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-31
339ValdisJudinsSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-31
338ElīnaJudinaSmiltenes novada pašvaldība20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-31
337LīgaBitmane Open sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
336edijsstrēlisVELOSHOPSCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-31
335AndžsFlaksisDTG-MysportElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-31
334JānisBrolišsSmilteneOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
333RaivoVainovskisErica SynthsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
332TitasLaurinavičiusKaunas SM " Gaja"U16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-31
331LaumaLangeLiVelo / Zelta Zeme 20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-31
330GatisLangeRiteņvasara20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-31
329DanaAlksneVP Kriminālistikas pārvalde / LiVelo / Zelta Zeme / Open sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
328IngusArstsAtspēriensOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
327ĒvaldsPavlovsZZKCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-31
326VolodymyrGuschinZZKMasters3 (1973. -1977.dz.g.) 80km2022-05-31
325AgnisApseVeloLifestyle/SmiltenesBJSSMasters4 (1968.-1972.dz.g.) 80km2022-05-31
324GatisLubertsVeloLifestyle/SmiltenesBJSSOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
323RalfsLubertsVeloLifestyle/SmiltenesBJSSOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-31
322Nojus BrazenasUtenos DSCU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-31
321Vytautas KazokasUtenos DSCMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-31
320Aironas GerdauskasUtenos DSCMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-31
319OskarsŠtrauhmanisĶekavas NSSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
318KristersŠtrauhmanisĶekavas NSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
317Jānis JansonsSmiltene runningOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
316Zinta Mača Open sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
315SigneMarkovaAtspēriens20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-30
314EgilsBlumsLatvijas FinierisOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
313RinaldsNulleAtspēriensOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
312NormundsMilčsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
311ARTJOMSSergijevicsVELO EXPRESS SCOTT MJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-30
310Ricards ReissĶekavas NSSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
309MārtiņšPētersonsVirsotne/MARMOTMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-30
308MārtiņšPētersonsVirsotne/MARMOTMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-30
307OļegsMeļehsEMU Mālpils sporta klubs20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-30
306AMANDA REILIJAZARIŅABaldones Riteņbraukšanas NodaļaU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
305JānisVanagsINTERVALS.LVMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-30
304ZanePriedeDobeles Dzirnavnieks/FeelFreeSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-30
303JānisPriedoliņšKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-30
302RinaldsMekšsRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-30
301BeatriseZnotaBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-30
300ElizabeteZnotaBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-30
299KristersMeijersRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-30
298EvertsMeijersRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
297KarlīneKārkliņaRRSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
296ValtsSkujiņšRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
295Kate KetrīnaSkujiņaRRSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
294DiānaSaušaRRSU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-30
293RičardsHansonsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
292Gustavs PatriksCīrulisRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
291LauraKlismeteRRSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
290HelvijsKancersRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
289DanaBoļšakovaRRSU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
288ElīzaLejiņaRRSU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
287LīvaŠlosbergaRRSU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
286Megija Viktorija JasoneBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-30
285Kristofers Milbergs Bērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-30
284ArsēnijsKolesnikovRRS/UkrainaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-30
283AndrisLankaSmiltene runningOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
282ErnestsPundursVeloLifestyle/SmiltenesBJSSBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-30
281SamantaLuberteVeloLifestyle/SmiltenesBJSSBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-30
280KarīnaHarkinaVeloLifestyle/SmiltenesBJSSOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
279BOGDANSTUPACHENKONIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-30
278MārcisKliedersVeloLifestyle/SmiltenesBJSSOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-30
277MYKOLAPETRICHENKONIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-30
276MAKSIMVOLOGDINNIKOLAEV-UKRAINAU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
275Linda ElizabeteBrilteVeloLifestyle/SmiltenesBJSSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
274NIKABLAUNIKOLAEV-UKRAINAU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
273HANNABERESTNIKOLAEV-UKRAINAU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
272MārtiņšDombrovskisVeloLifestyle/SmiltenesBJSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
271EduardsPundursVeloLifestyle/SmiltenesBJSSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-30
270LARISAIRZHITSKANIKOLAEV-UKRAINAU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
269VIKTORIAGONTANIKOLAEV-UKRAINAU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-30
268VIKTORIAVERLATOVANIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
267MārtiņšIceVeloLifestyle/SmiltenesBJSSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
266ANASTASIACHUHAINIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
265RobertsJudinsVeloLifestyle/SmiltenesBJSSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
264ANASTASIAPETRUKNIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
263MārcisMeissVeloLifestyle/SmiltenesBJSSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-30
262YANASEMENENKONIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
261VALERIAPONOMARENKONIKOLAEV-UKRAINAU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-30
260YULIANILOVANIKOLAEV-UKRAINAU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-30
259DARIAABILOUSNIKOLAEV-UKRAINAU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-30
258VIKTORIAPOLIARUSNIKOLAEV-UKRAINAU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-30
257JULIAPCHELINTSEVANIKOLAEV-UKRAINAU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-30
256OLHADEHTIARNIKOLAEV-UKRAINAU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-30
255OLEKSIISAVALOVNIKOLAEV-UKRAINAMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-30
254ROMANZHDANOVNIKOLAEV-UKRAINAMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-30
253LaurisVeidemanisSmiltenes novads - RaunaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-29
252ŽansRibaksOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-29
251DmitrijsGavrilovsTurboVāvere20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-29
250Ieva SilvijaTilkoRiteņvasaraBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-29
249GuntarsVasiļjevsGoldingen cycling academyMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-29
248KatrīnaHansoneRRSBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-28
247ArtūrsHansonsRiteņvasaraBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-28
246MārtiņšLukjanovičsDako Ziemeļvidzeme/Smiltenes novadsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-28
245GuntisKruzeVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-28
244IngaKancereBELO Cycling ProjectOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-27
243MārtiņšDeņīsovsSmiltene Running/Smiltenē sportoBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-27
242IvetaKazaineSmiltene Running/ Smiltenē sportoOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-27
241IlliaDidkivskiyRRS/UkrainaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
240Elizabete AleksandraTumbsaRRSU16 B jaunietes (2006.-2007.dz.g.) 40km2022-05-27
239AleksejsSkačkovsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
238ArsenijsOščepkovsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
237Daniels CipulisRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
236IlijaSmirnovsRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
235MārtiņšGaloveckisRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
234Pāvels MatvejevsRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
233VladislavsVlasenkoRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
232Arturs FotinsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
231ArtjomsGusevsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
230Deivis KrātiņšRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
229NonnaVlasenkoRRSU12 D meitenes (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
228LoteLangeRRSU12 D meitenes (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
227Mihails RiksRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
226Jēkabs ZujevsRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
225Toms StrēlisRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
224IvansLandinsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
223Dāniels Gailītis RRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
222Rūdolfs ZujevsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
221Jēkabs BeļavskisRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
220KārlisLeiskins RRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
219Lāsma Elza VaivodeRRSSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-27
218MarkussRošānsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
217RičardsMarnauzsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
216Mārtiņš Dāniels FreimanisRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
215GeorgsTjuminsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
214TeodorsKambalaRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
213RedžinaldsŠaicansRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
212IevaJurēvičaRRSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-27
211KlāvsMilčsRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
210KārlisKlaužsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
209LūkasBidzansRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
208RobertsAndersonsRRSElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-27
207RobertsĻaudanskisRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
206Kārlis ValtersGrundulisRRSElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-27
205KrišjānisRatnieksRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
204RodrigoBeļājevsRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
203RobertsPučkoRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
202Mikus RūdolfsStelpsRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
201ValtersHartpengsRRSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-27
200Jegors Dvils DmitrijevsRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
199DžastinsLaubeRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
198ArsensMžavijaRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
197EvertsBuļiņšRRSU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-27
196ArmandsCepurītisRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
195JeļenaArefjevaRRSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-27
194AlvilsPētersonsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
193ArvīdsLoginsRRSU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-27
192Katrīna AmandaKozlovskaRRSU14 C meitenes (2008.-2009.dz.g.) 20km2022-05-27
191FilipsLucēvičsRRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-27
190ViestursLejiņšCARNIKAVAOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-27
189TomsKalviskisOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-27
188Evelīna Špate Bērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-27
187ĢirtsMarkovsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-26
186AndrisZvīnisPolicistu velobiedrībaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-26
185AndrisZvīnisPolicistu velobiedrībaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-26
184AndrisZvīnisPolicistu velobiedrībaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-26
183AinārsMežulisSmiltenes novada domeMasters6 (1958.-1962.dz.g.) 40km2022-05-26
182DeividasValiūnasKaunas cycling teamElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-26
181RobertsCēparsDobeles sporta skolaU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-26
180RalfsVistiņšDobeles Sporta Skola/Dobeles Dzirnavnieks/FeelFreeU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-26
179LaurisIeviņšMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-26
178KārlisKrūklītisBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-26
177AleksandrsGavrilovsRiteņvasaraBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-26
176RudolfsDunauskisDobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-26
175LavrsSipovičsDobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-26
174RiksSipovičsDobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-26
173KārlisAlbertiņšSmilteneOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-26
172AndreRoos Team Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
171AivarasMikutisTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
170MantasBitinasTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
169ErkiLaanemäeTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
168Joonas KuritsTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
167AlekssKrastsTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
166PaulsRubenisTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
165ArtjomKösterTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
164MadisMihkelsTeam Ampler - Tartu2024 Elite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
163JörgenMattPeletonElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
162GertKivistikPeletonElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
161AloJakinPeletonElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
160MarkusLeidtPeletonElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
159RaitVeevoPeletonElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
158AtsUulimaaPeletonElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
157OliverRüsterPeletonMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-25
156AaronAusPeletonMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-25
155RobinLuhtPeletonU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-25
154RobertLepikPeletonU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-25
153GaidisBarovskisSmiltene runningOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-25
152AnsisBrēmanisBelo cycling projectOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-25
151MarinaBrēmaneSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-25
150HannahKaljurSmart Sport TeamU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-25
149BaibaJansoneMorisson.LV/SmilteneOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-25
148Dominiks JēkabsJurēvičsRRS/AlfaBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-25
147JānisŠteinsSkanste/Virši-AMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-25
146LinardsLukssSkanste/Virši-AMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-25
145DzintarsKaņepējsSkanste/Virši-AMasters4 (1968.-1972.dz.g.) 80km2022-05-25
144RitvarsJakubovskisSkanste/Virši-AMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-25
143KristjanOoloPELOTONElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
142DzintarsAusmanisGoldingen Cycling AcademyCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-25
141ZaneVaska-Open sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-25
140KrišjānisLejiņšDobeles sporta skolaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-25
139RobertsVondaDobeles sporta skolaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-25
138ValtersTamsDobeles sporta skolaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-25
137LindaEihmaneDobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SSU18 A juniores (2004.-2005.dz.g.) 40km2022-05-25
136EvelīnaErmane MarčenkoDobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SSSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-25
135MadaraĀbomaDobeles dzirnavnieks/FeelFreeSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-25
134AgrisVindecsDobeles dzirnavnieks/FeelFreeElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
133AivisLeibmansDobeles dzirnavnieks/FeelFreeElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
132KārlisKlismetsDobeles dzirnavnieks/FeelFreeElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
131OskarsDankbārsDobeles dzirnavnieks/FeelFreeElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-25
130Henrijs ŠarlsKļumelsBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-25
129ŠarloteKļumeleRRSBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-25
128ViktorsKalašņikovsveloclubMasters5 (1963.-1967.dz.g.) 80km2022-05-25
127HarijsHiršsPolicijas velobiedrība Open vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
126HarijsHiršsPolicijas velobiedrība Open vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
125DāvisVilcānsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
124VolodymyrGuschinZZKMasters3 (1973. -1977.dz.g.) 80km2022-05-24
123Reinis JubelisReģionālā pašvaldības policijaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
122MārisBomiņšReģionālā pašvaldības policijaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
121ArmandsZepsReģionālā pašvaldības policijaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
120MadaraŠvecaReģionālā pašvaldības policijaOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
118DiānaJurēvičaReģionālā pašvaldības policijaOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
117MārisJurēvičsReģionālā pašvaldības policijaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
116ArmandsPetkusMSĢ/RK LiepājaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
115MārtiņšPurbērziņšMSĢ/RRSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
114DanielsApseMSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
113MarkussLagzdiņšMSĢ/RK LiepājaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
112ElvisLielmanisMSĢ/Talsu NSSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
111Kārlis JānisDāboliņšMSĢ/RK LiepājaU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
110Olivers JēkabsSkrapcisMSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSSU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-24
109DzintarsHarkinsDako Ziemeļvidzeme/Smiltenes novadsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-24
108JānisĶīsisValmieras velo vienībaMasters8 (1948.-1952.dz.g.) 40km2022-05-23
107SamantaCelitāneGarām ejot/nanotev.lvU12 D meitenes (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-23
106KristersCelitānsGarām ejot/nanotev.lvU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-23
105Zintis GaiisOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-23
104MantasBalčiūnasKaunas Cycling teamElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-23
103MārtiņšUrbānsKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-23
102KasparsIlsjānsKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-23
101KristiansGunneKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-23
100GustsLapiņšKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-23
99KristersSkrubisKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-23
98DanielsŠternbergsKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-23
97JānisStucersKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-23
96GatisGruntiņšKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-23
95KasparsŠalmeKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-23
94UvisZvirbulisKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-23
93RobertsJurjursKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-23
92DanilsZozuļaKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-23
91RūdolfsŠulcsKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-23
90LūkassSitņiksKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-23
89EdvardsVēversKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU12 D zēni (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-23
88AleksandrsGoldbergsKuldīgas NSS/Goldingen Cycling club1U14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-23
87Kaspars ŠabānsKuldīgas NSS/Goldingen Cycling clubU14 C zēni (2008.-2009.dz.g.) 40km2022-05-23
86NiklāvsBoļšisDobeles Dzirnavnieks/FeelFreeCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-23
85JoonasJahtRein Taaramäe RattaklubiU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-22
84VairisKrauklisSmilteneMasters7 (1953. -1957.dz.g.) 40km2022-05-22
83Jānis LeikartsGARĀM EJOT/SMILTENEOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-22
82MadaraLazdaDigimoni Ar ŽilitonuSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-21
81Anda SviloSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-20
80RihoAlaruPelotonMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-20
79AleksandrsRoslovsDream team20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-20
78MārtiņšLukjanovičsSmiltenes novadsMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-20
77Māris Kalveršs Virsotne/MARMOTMasters3 (1973. -1977.dz.g.) 80km2022-05-20
76KārlisOzolsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-20
75KirilsPogodinsDAKO ZiemelvidzemeMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-20
74RihardsSprincisDigimoni Ar ŽilitonuOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-20
73RolandsPipcānsVP RRPOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-20
72AndrisVosekalnsEvelo TeamElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-19
71UldisRutkaDobeles Dzirnavnieks FeelFreeMasters7 (1953. -1957.dz.g.) 40km2022-05-19
70MaksimsLiVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-18
69RaulsGūtmanisMSĢ / RK LiepājaElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-18
68DominiksTimšansMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-18
67ĢirtsHarkinsMSĢ / VeloLifestyle Smiltenes BJSS MJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-18
66JānisRubiksDAKO ZiemeļvidzemeCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-18
65DāvisGludavsMSĢ / RK LiepājaMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-18
64TomsVazdiķisMSĢ / Kuldīgas NSSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-18
63RihardsReinfeldsMSĢ / Ķekavas NSSMJ A juniori (2004.-2005.dz.g.) 80km2022-05-18
62SergejsKompaVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-18
61MairisĀboliņšBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-18
60MārisĀboliņšBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-18
59JānisĀboliņšVirsotne/MARMOTMasters3 (1973. -1977.dz.g.) 80km2022-05-18
58JānisBaltušsEVELO TEAMCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-18
57OveLillmaaElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-18
56MārtiņšŠteinsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-18
55RičardsJakobsonsEMUMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-18
54GirtsMartinsonsEVELO TEAMMasters2 (1978.-1982.dz.g.) 80km2022-05-17
53KrišsKnodzeMīdītājiOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
52Sandis LūsisMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-17
51AgnisBaumanisVirsotne/MARMOTCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-17
50ArtursSisolatinsZZKMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-17
49RomansTrojanovsVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
48JānisLiepiņšVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
47EmīlsBalodisMīdītājiOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
46VladislavsFesenkoVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
45RuslansSolovjovsVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
44KristapsKnopsEVELO TEAMMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-17
43EgilsPeļņiksVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-17
42aleksandrsroslovsso20km veselības brauciens (bez sacensību elementa)2022-05-16
41Mārtiņš AleksejevsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-16
40Mārtiņš AleksejevsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-16
39PovilasJankauskasUtena Cycling TeamMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-16
38OlgaBalloVelo+ Bottari BalticSievietes (<2003.dz.g.) 40km2022-05-15
37ArtūrsĻipatņikovsVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-15
36ElizabeteVeideFun racing team Bērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-15
35ArvilsVikštremsVelo+ Bottari BalticCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-15
34ElvijsMillersVelo+ Bottari BalticMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-15
33AleksandrsKurbatskisVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-15
32AndrejsPegasovsVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-15
31KārlisČunkaVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-15
30AndrejsPegasovsVelo+ Bottari BalticMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-15
29AndrejsAhmerovsVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-15
28IgorsRačkovsVelo+ Bottari BalticOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-15
27Jānis VējonsOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-14
26RaivisRitumsDobeles Dzirnavnieks/FeelFreeMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-13
25HaraldsCersBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-13
24KurtsCersBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-13
23OtoRubenisBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-13
22JānisVējonsMasters8 (1948.-1952.dz.g.) 40km2022-05-13
21GatisDetlavs VP RRPOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-13
20GatisDetlavs VP RRPBērnu sacensības (2011.dz.g. un jaunāki)2022-05-13
19JurisVisockisVP RRPOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-13
18EdvīnsPandersMasters4 (1968.-1972.dz.g.) 80km2022-05-12
17ValērijsPavlovsMasters7 (1953. -1957.dz.g.) 40km2022-05-12
16Jānis Šteins Skanste/Virši AMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-12
15EdgarsRiekstiņšCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-12
14EmīlsBalodisMīdītājiOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-12
13JurģisKarulisMTB GrobiņaCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-12
12StapjaksRostislavsVelo +Masters4 (1968.-1972.dz.g.) 80km2022-05-11
11RenārsSkalbergsSmilteneOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-11
10KasparsSerģisDobeles dzirnavnieks- Feelfree.lvCFA (1998.-2003.dz.g.) 80km2022-05-11
9LauraVīganteSmiltenes novads - RaunaOpen sievietes (<2009.dz.g.) 40km2022-05-11
8MārtiņšVīgantsSmiltenes novads - RaunaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-11
7ArtisRozeDobeles Dzirnavnieks FeelFreeMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-11
6SamantaCelitāneGarām ejot/nanotev.lvU12 D meitenes (2010.-2011.dz.g.) 20km2022-05-11
5KristersCelitānsGarām ejot/nanotev.lvU16 B jaunieši (2006.-2007.dz.g.) 60km2022-05-11
4Kristers Ansons ZZKElite/U23 (<2003.dz.g.) 80km2022-05-11
3DāvisŠenbergsDobeles Dzirnavnieks/ FeelFreeMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-11
2SandisLūsisMasters1 (1983.-1987.dz.g.) 80km2022-05-11
1MārisOzoliņšSiguldaOpen vīrieši (<2009.dz.g.) 40km2022-05-11