385 | Raivo | Grundejs | | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-12-05 |
384 | Andzs | Flaksis | Miami Nights | | | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-10 |
383 | Alise | Bērziņa | | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-10 |
382 | Gatis | Lapiņš | | | | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-10 |
381 | Raivo | Grundejs | | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-10 |
380 | Madara | Lazda | Digimoni Ar Žilitonu | | | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-10 |
379 | Kristīne | Kliedere | RAIRU SIA | | | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-10 |
378 | Raivis | Klieders | RAIRU SIA | | | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-10 |
377 | Edžus | Klieders | RAIRU SIA | | | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-10 |
376 | Edžus | Klieders | | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-10 |
375 | Dārta | Dukule | Smiltenes Dome | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-10 |
374 | Kaspars | Serģis | Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree.lv | | | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-10 |
373 | Agate | Bormane | Smiltene | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-10 |
372 | Rūta | Bormane | Smiltene | | | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-10 |
371 | Māris | Kalējs | Tukums | | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-06-09 |
370 | Zanis | Zanis | Smiltenes novads | | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-09 |
369 | Olafs | Vilipsons | Silvas ziķeri | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-09 |
368 | Mārtiņš | Ulāns | Smiltenes novada pašvaldība | | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-09 |
367 | Grieta Lība | Nīmants | | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-09 |
366 | Inga | Kancere | Latvian Cycling Girls | | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-09 |
365 | Rostislavs | Stapjaks | Velo+ Bottari Baltic | | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-09 |
364 | Karlīne | Kārkliņa | RRS | | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-09 |
363 | Gabriela | Dreijere | | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-09 |
362 | Meelis | Anipai | Lõuna-Eesti rattaklubi | | Startēšu | - | Parastā licence | 2023-06-09 |
361 | Meelis | Anipai | Lõuna-Eesti rattaklubi | | Startēšu | - | Parastā licence | 2023-06-09 |
360 | Kārlis | Atlācis | | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-09 |
359 | Viktorija | Malīgina | | | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-09 |
358 | Ričards | Jakobsons | Goldingen Cycling Team | | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-09 |
357 | Arta | Kravale | | | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-09 |
356 | Tomass | Kūms | | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-09 |
355 | Amēlija | Āboltiņa | Smiltenes novada pašvaldība | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-09 |
354 | Sabīne | Šteinberga | Smiltene | | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
353 | Ričards | Šteinbergs | Smiltene | | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-08 |
352 | Karīna | Šteinberga | Smiltene | | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-08 |
351 | Jānis | Šteinbergs | Smiltene | Startēšu | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
350 | Renārs | Skalbergs | VeloLifestyle/Smiltene | Startēšu | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
349 | Valters | Hartpengs | RRS | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-08 |
348 | Jānis | Jansons | VeloLifestyle/Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
347 | Mārcis | Klieders | VeloLifestyle/Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
346 | Gatis | Luberts | VeloLifestyle/Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
345 | JĀNIS | RUBIKS | DAKO Ziemeļvidzeme | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-08 |
344 | ARMANDS | LIEPA | DAKO ZIEMEĻVIDZEME | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
343 | Edvards | Liepa | DAKO ZIEMEĻVIDZEME | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
342 | Stapjaks | Rostislavs | Velo + | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
341 | Regnārs | Dreimanis | Velo klubs Sigulda | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
340 | Māris | Jaroslavskis | Smiltene | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
339 | Andris | Caune | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
338 | Dairis | Jaroslavskis | Smiltene | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-08 |
337 | Dana | Rožlapa | Keukens Redant Cycling Team | - | - | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Elites licence | 2023-06-08 |
336 | Māris | Lapiņš | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-08 |
335 | Adelīna | Jefimova | Dobeles Sporta Skola | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-08 |
334 | Teodors | Gailīts | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
333 | Andris | Caune | Individuāli | - | - | - | Bez licences | 2023-06-08 |
332 | Voldemārs | Švarcs | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
331 | Jana | Jansone | Latvian Cycling Girls | - | - | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-08 |
330 | Karlīna | Roķe | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
329 | Sindija | Skangale | Latvian Cycling Girls | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-08 |
328 | Linda Elīna | Austruma | Latvian Cycling Girls | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-08 |
327 | Linda Elīna | Austruma | | - | - | - | Parastā licence | 2023-06-08 |
326 | Svetlana | Libarte | s.libarte@gmail.com | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-08 |
325 | Svetlana | Libarte | | - | - | - | Parastā licence | 2023-06-08 |
324 | Linda Elīna | Au | Latvian Cycling Girls | - | - | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-08 |
323 | Krista | Pūcīte | Latvian Cycling Girls | - | - | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-08 |
322 | Līva Luīze | Bleive | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
321 | Stefans | Kalniņš | Grundzāle | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
320 | Jānis | Šteins | SKANSTE/VIRŠI | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-08 |
319 | Ritvars | Jakubovskis | SKANSTE/VIRŠI | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-08 |
318 | Dzintars | Kaņepējs | SKANSTE/VIRŠI | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-08 |
317 | Samanta | Bernāte - Dzene | | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-08 |
316 | Dāvis | Dzenis | NN Sporta Klubs/RRS | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-08 |
315 | Aaron | Aus | Tartu 2024 Cycling Team | - | Startēšu | - | Elites licence | 2023-06-08 |
314 | Kristofers | Milbergs | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-08 |
313 | Olafs | Vilipsons | Silvas ziķeri | Startēšu | - | - | Bez licences | 2023-06-08 |
312 | Mārtiņš | Lukjanovičs | Dako Ziemeļvidzeme(Smiltenes novads) | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-08 |
311 | Mik | Madisson | Pärnu Kalev spordikool | - | Startēšu | - | Parastā licence | 2023-06-08 |
310 | Raimonds | Vītols | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-08 |
309 | Baiba | Jansone | Nosiltini.lv/Smiltene | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-08 |
308 | Roberts | Fimbauers | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-07 |
307 | Nauris | Inovskis | EVELO TEAM | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
306 | Dina | Kaupe | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-07 |
305 | Emīls | Lapiņš | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
304 | Elmārs | Lapiņš | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-07 |
303 | Andris | Lapiņš | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-07 |
302 | Rihards | Bondars | RRS/ALFA | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-07 |
301 | Kaspars | Ivanovs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
300 | Lauris | Pārups | Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
299 | Markuss | Rošāns | RRS Alfa | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
298 | Andris | Vosekalns | EVELO TEAM | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-07 |
297 | Matīss | Kaļveršs | | Startēšu | - | - | Elites licence | 2023-06-07 |
296 | Roberts | Ļaudanskis | RRS DZIRCIEMS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
295 | Ilija | Smirnovs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
294 | Renāte | Trijèce | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
293 | Agris | Vindecs | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
292 | Kirils | Pogodins | EVELO Team | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
291 | Gaidis | Barovskis | Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-07 |
290 | Linda | Zujeva | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
289 | Jevgeņija | Golubecka | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
288 | Milana | Kotļerova | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
287 | Rodrigo | Beļajevs | Voltas-Madaris Cycling team | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
286 | Eduards | Goba | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
285 | Gustavs | Višņevskis | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
284 | Nikita | Popov | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
283 | Ksenija | Čerņajeva | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
282 | Lada | Lavrentjeva | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
281 | Arina | Popova | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
280 | Anastasija | Vekslere | RRS | Startēšu | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
279 | Milana | Kotļerova | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
278 | Eduards | Goba | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
277 | Gustavs | Višņevskis | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
276 | Andis | Lejiņš | Elīza Racing Team | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-07 |
275 | Nikita | Popov | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
274 | Ksenija | Čerņajeva | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
273 | Lada | Lavrentjeva | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
272 | Arina | Popova | RRS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
271 | Dāniels | Dāle | RRS | Startēšu | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
270 | Jēkabs | Beļavskis | RRS | Startēšu | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
269 | Kārlis | Leiskins | RRS | Startēšu | - | - | Parastā licence | 2023-06-07 |
268 | Maksims | Rjabovs | RRS | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
267 | Linda | Zujeva | RRS | Startēšu | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-07 |
266 | Nonna | Vlasenko | RRS | Startēšu | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-07 |
265 | Jevgeņija | Golubecka | RRS | Startēšu | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-07 |
264 | Roberts | Ļaudanskis | RRS DZIRCIEMS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
263 | Aleksejs | Skačkovs | Rrs | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
262 | Jānis | Bruzinskis | Goldingen Cycling Team | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-07 |
261 | Katrīna | Hansone | RRS | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-07 |
260 | Kārlis | Judins | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-07 |
259 | Pēteris | Judins | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-07 |
258 | Līga | Judina | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-07 |
257 | Elvijs | Millers | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
256 | Māris | Kalverss | Virsotne/MARMOT | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-07 |
255 | Ilija | Smirnovs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-07 |
254 | Ričards | Hansons | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
253 | Jevgenijs | Burovs | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-07 |
252 | Tomass | Haks | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-07 |
251 | Vladislavs | Vlasenko | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-07 |
250 | Vladislavs | Vlasenko | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
249 | Kristaps | Čerņajevs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
248 | Mārtiņš | Galoveckis | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
247 | Bogdans | Viršuta | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
246 | Rūdolfs | Zujevs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
245 | Mihails | Riks | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
244 | Pāvels | Matvejevs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-07 |
243 | Sofija Maija | Čukure | Smiltne | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
242 | Marisa | Čukure | Smiltene | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-07 |
241 | Edijs | Ramanis | Vudlande SMILTENE | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-07 |
240 | Agnis | Apse | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-06 |
239 | Ēvalds | Pavlovs | ZZK | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-06 |
238 | Rihards | Armans | | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
236 | Toms | Baumerts | Ķekavas nss/MSĢ | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
235 | Edijs | Ramanis | Vudlande SMILTENE | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
234 | Krista | Dance | | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-06 |
233 | Toms | Baumerts | Ķekavas nss | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
232 | Daniels | Apse | MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
231 | Marks | Jākobsons | MSĢ/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
230 | Arvīds | Logins | MSĢ/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
229 | Toms | Strēlis | MSĢ/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
228 | Helvijs | Kancers | MSĢ/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
227 | Georgs | Tjumins | MSĢ/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
226 | Rinalds | Mekšs | Ādaži Velo | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-06 |
225 | Thristan | Paju | CFC Spordiklubi | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-06 |
224 | Sergejs | Kompa | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
223 | Gustavs Patriks | Cīrulis | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
222 | Aleksandrs | Kurbatskis | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
221 | Jānis | Andersons | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
220 | Kristiāns | Belohvoščiks | UC Monaco | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-06 |
219 | Žanis | Vasiljevs | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
218 | Vladimirs | Džodžua | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
217 | Kārlis | Čunka | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
216 | Rinalds | Bērziņš | VeloRīts | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
215 | Andris | Šilovs | Individuāli | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
214 | Reinis | Šilovs | Individuāli | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
213 | Marta | Šilova | Individuāli | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
212 | Daniels | Cipulis | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
211 | Beatrise | Znota | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
210 | Elizabete | Znota | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
209 | Elizabete | Znota | | Startēšu | - | - | Bez licences | 2023-06-06 |
208 | Beatrise | Znota | | Startēšu | - | - | Bez licences | 2023-06-06 |
207 | Elizabete | Znota | | Startēšu | - | - | Bez licences | 2023-06-06 |
206 | Ernests | Eglītis | Vudlande | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
205 | Diāna | Jurēviča | LiVelo/ Zelta Zeme | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
204 | Samanta | Luberte | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-06 |
203 | Ilvars | Reinerts | Smiltenes novads | Startēšu | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-06 |
202 | Ģirts | Vilcāns | Smiltenes novads | Startēšu | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-06 |
201 | Artūrs | Fotins | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
200 | Jēkabs | Zujevs | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
199 | Everts | Buliņš | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-06 |
198 | Mārtiņš | Purbērziņš | RRS/MSĢ | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-06 |
197 | Valts | Skujiņš | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
196 | Ieva | Jurēviča | RRS | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-06 |
195 | Dominiks Jēkabs | Jurēvičs | LiVelo/ Zelta Zeme | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
194 | Kate Ketrīna | Skujiņa | RRS | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-06 |
193 | Agnese | Buldure | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
192 | Jeļena | Arefjeva | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
191 | Laura | Klismete | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
190 | Katrīna Amanda | Kozlovska | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
189 | Līva | Šlosberga | RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
188 | Madara | Laza | Digimoni Ar Žilitonu | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
187 | Meelis | Anipai | Lõuna-Eesti rattaklubi | - | Startēšu | - | Parastā licence | 2023-06-06 |
186 | Žans | Ribaks | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-06 |
184 | Rihards | Sprincis | Digimoni Ar Žilitonu | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
183 | Gatis | Luberts | VeloLifestyle | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
182 | Mārcis | Klieders | VeloLifestyle | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
181 | Samanta | Luberte | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-06 |
180 | Kārlis | Judins | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-06 |
179 | Roberts | Plūme | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-06 |
178 | Linda Elizabete | Brilte | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
177 | Mārtiņš | Krekovskis | Goldingen Cycling Team | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-06 |
176 | Edvards Kristiāns | Kārkliņš | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
175 | Mārcis | Meiss | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
174 | Mārtiņš | Ice | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
173 | Roberts | Judins | VeloLifestyle/SmiltenesBJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-06 |
172 | Jaroslavs | Krivoručko | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-06 |
171 | Jānis | Ķīsis | Valmieras velo vienība | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-05 |
170 | Lāsma Elza | Vaivode | LiVelo / Zelta Zeme / RRS | - | - | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-05 |
169 | Kristers | Kovgers | DAKO Ziemeļvidzeme | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-05 |
168 | Oskars | Jaunbērziņš | DAKO ZIEMEĻVIDZEME | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
167 | Gusts | Lapiņš | Watersley Race & Delopment Cycling team | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
166 | Andžejs | Jirgensons | Dobeles Sporta Skola | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-05 |
165 | Roberts | Cēpars | Dobeles Sporta Skola | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-05 |
164 | Artūrs Ričards | Ozoliņš | Dobeles Sporta Skola | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-05 |
163 | Adelīna | Jefimova | Dobeles Sporta Skola | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-05 |
162 | Anita | Antone | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | - | - | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-05 |
161 | Amanda Reilija | Zariņa | Baldones Riteņbraukšanas nodaļa | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-05 |
160 | Gvido | Kokle | G. C. GARLASCHESE ASD | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
159 | Jānis | Liniņš | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
158 | Baiba | Jansone | Nosiltini.lv/Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
157 | Māris | Melderis | Nosiltini.lv/Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
156 | Dace | Bleidere | Fly art | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
155 | Artūrs | Ružs | Fly art | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-05 |
154 | Paula Patrīcija | Tilko | Riteņvasara/RRS | - | Startēšu | - | Parastā licence | 2023-06-05 |
153 | Ernests | Eglītis | Vudlande | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
152 | Ieva Silvija | Tilko | Riteņvasara | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-05 |
151 | Ieva Silvija | Tilko | Riteņvasara | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-05 |
150 | Niklāvs | Boļšis | Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
149 | Mārcis | Tilko | Riteņvasara | - | Startēšu | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-05 |
148 | Aigars | Zvingulis | Goldingen Cycling Team | - | Startēšu | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-05 |
147 | Artūrs | Zālītis | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
146 | Eriks | Kalnins | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
145 | Eriks | Kalnins | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
144 | Kristaps | Kancers | BELO Cycling Project | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-06-05 |
143 | Didzis | Zalitis | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-05 |
142 | Matīss | Zērvēns | Roadex | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
141 | Pēteris | Eriņš | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-05 |
140 | Artūrs | Gailis | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-05 |
139 | Madara | Āboma | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Elites licence | 2023-06-05 |
138 | Linda | Eihmane | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Elites licence | 2023-06-05 |
137 | Didzis | Lazdiņš | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
136 | Valters | Tams | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
135 | Kristians Makkuss | Gunne | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
134 | Riks | Sipovičs | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
133 | Lavrs | Sipovičs | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
132 | Krišjānis | Lejiņš | Dobeles sporta skola | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-05 |
131 | Ģirts | Vēvers | Goldingen Cycling Team | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
130 | Valters | Hartpengs | RRS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
129 | Edgars | Riekstiņš | | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-05 |
128 | Guntars | Vasiļjevs | Madona | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-04 |
127 | Edvīns | Panders | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-04 |
126 | Artūrs | Hansons | Riteņvasara | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-04 |
125 | Uldis | Velps | Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-04 |
124 | Kristers | Ansons | ZZK | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-04 |
123 | Valērijs | Pavlovs | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-06-04 |
122 | Neils | Sniedziņš | Ģibuļi | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-04 |
121 | Maksims | Li | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-04 |
120 | Egils | Peļņiks | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-06-04 |
119 | Filips | Lucēvičs | RRS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-04 |
118 | Andrejs | Pegasovs | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-04 |
117 | Gustavs | Podnieks | Kalnamuižās rep. | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-06-03 |
116 | Kristers | Podnieks | Kalnamuižās rep. | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-06-03 |
115 | Kārlis | Klismets | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-03 |
114 | Alekss | Krasts | Tartu2024 Cycling Team | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-03 |
113 | Rodrigo | Fecers | | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-03 |
112 | Eduards | Eihmanis | | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-03 |
111 | Māris | Bogdanovičs | Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-06-03 |
110 | igors | dobrovolskis | Tukums | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-06-03 |
109 | Dzintars | Harkins | Dako Ziemeļvidzeme(Smiltenes novads) | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-03 |
108 | Dzintars | Harkins | Dako Ziemeļvidzeme | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-03 |
107 | Andris | Rusulis | | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-06-02 |
106 | Elīna | Judina | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-06-02 |
105 | Everts | Meijers | NN Sporta klubs/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
104 | Alvils | Pētersons | NN Sporta klubs/RRS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
103 | Dzintars | Ausmanis | Goldingen Cycling Team | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
102 | Mārtiņš | Aleksejevs | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-01 |
101 | Krišjānis Justs | Ratnieks | RRS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
100 | Renāts | Štāls | KNSS/Goldingen Cycling Academy | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
99 | Artjoms | Sergijevics | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
98 | Linards | Lukss | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
97 | Kaspars | Šalme | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
96 | Ieva | Gaile | KNSS/Goldingen Cycling Academy | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-01 |
95 | Mārtiņš | Urbāns | KNSS/Goldingen Cycling Academy | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-06-01 |
94 | Daniels | Šternbergs | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
93 | Haralds | Strādnieks | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
92 | Jānis | Stucers | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
91 | Gatis | Gruntiņš | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
90 | Gustavs | Gidrēvičs | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
89 | Uvis | Zvirbulis | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-06-01 |
88 | Roberts | Jurjurs | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-01 |
87 | Lūkass | Sitņiks | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-01 |
86 | Rūdolfs | Šulcs | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-01 |
85 | Edvards | Vēvers | KNSS/Goldingen Cycling Academy | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-06-01 |
84 | Krišjānis Justs | Ratnieks | RRS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
83 | Filips | Bibiks | Digimoni Ar Žilitonu | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-01 |
82 | Jānis | Jansons | Smiltene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-01 |
81 | Mārtiņš | Lukjanovičs | DAKO Ziemeļvidzeme | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-01 |
80 | Mārtiņš | Lukjanovičs | DAKO Ziemeļvidzeme | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-06-01 |
79 | Arvils | Vikštrems | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-06-01 |
78 | Emīls | Ribaks | ZZK | Startēšu | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-31 |
77 | Igors | Račkovs | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-31 |
76 | Vladislavs | Fesenko | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-31 |
75 | Arvils | Vikštrems | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-31 |
74 | Toms | Purmalis | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Parastā licence | 2023-05-31 |
73 | Matīss | Mežulis | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-05-31 |
72 | Uldis | Lauris | Smiltene | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-05-31 |
71 | Edijs | Strēlis | VELOSHOPS | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-31 |
70 | Mārtiņš | Deņīsovs | Smiltene | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-05-31 |
69 | Iveta | Kazaine | Smiltene | Startēšu | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-31 |
68 | Egils | Blūms | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-30 |
67 | Yehor | Nilov | MYKOLAYIV-UKRAINA | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-30 |
66 | Yehor | Nilov | MYKOLAYIV-UKRAINA | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-30 |
65 | Nadia | Kukharenko | MYKOLAYIV-UKRAINA | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-30 |
64 | Vladislava | Timofieienko | MYKOLAYIV-UKRAINA | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-30 |
63 | Bohdana | Hromova | MYKOLAYIV-UKRAINA | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-30 |
62 | Oleksii | Savalov | MYKOLAYIV-UKRAINA | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-30 |
61 | Henrijs Šarls | Kļumels | | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-05-30 |
60 | Šarlote | Kļumele | RRS | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-05-30 |
59 | Edgars | Feldmanis | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-30 |
58 | Volodymyr | Guschin | ZZK | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-05-29 |
57 | Dzintra | Šteinberga | Āgenskalna šmuļi | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-05-29 |
56 | Anete | Šteinberga | Āgenskalna šmuļi | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-05-29 |
55 | Linda | Šteinberga | Āgenskalna šmuļi | - | - | Startēšu 20km | Bez licences | 2023-05-29 |
54 | Ivars | Šteinbergs | Āgenskalna šmuļi | - | Startēšu | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-29 |
53 | Kārlis | Pildiņš | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-29 |
52 | Martins | Urga | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-29 |
51 | Oskars | Gailišs | NN Sporta klubs/Latvian Para cycling | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-27 |
50 | Kristers | Raginskis | Engures Sportam | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-05-26 |
49 | Jānis | Priedoliņš | Goldingen Cycling Team | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-25 |
48 | Kaspars | Ilsjāns | Goldingen Cycling Team | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-25 |
47 | Kaspars | Ilsjāns | Goldingen Cycling Team | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Elites licence | 2023-05-25 |
46 | Jānis | Āboliņš | Virsotne/MARMOT | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-25 |
45 | Ernests | Lenšs | HOPS! Factory Team | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-24 |
44 | Kārlis Valters | Grundulis | Veloshops | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
43 | Rihards | Reinfelds | MSĢ / Dobeles dzirnavnieks / Feelfree.lv | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
42 | Dominiks | Timšans | MSĢ | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
41 | Ģirts | Harkins | MSĢ / VeloLifestyle Smiltenes BJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
40 | Dāvis | Gludavs | MSĢ / RK Liepāja | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
39 | Olivers Jēkabs | Skrapcis | MSĢ / VeloLifestyle Smiltenes BJSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
38 | Elvis | Lielmanis | MSĢ | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
37 | Kārlis Jānis | Dāboliņš | MSĢ / RK Liepāja | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
36 | Ralfs | Vistiņš | MSĢ / Dobeles sporta skola | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
35 | Markuss | Lagzdiņš | MSĢ / RK Liepāja | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
34 | Andrejs | Ahmerovs | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-24 |
33 | Olga | Ballo | Velo+ Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-24 |
32 | Artis | Roze | Dobeles Dzirnavnieks FeelFree | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-24 |
31 | GUNĀRS | RĀCENIS | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-24 |
30 | Eleanora | Freiberga | Euļītis | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-05-23 |
29 | Raivis | Ritums | Dobeles dzirnavnieks/FeelFree | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-23 |
28 | Linards | Veide | RR | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-23 |
27 | Elizabete | Veide | Fun racing team | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-05-23 |
26 | Henrijs | Veide | Fun racing team | - | - | Startēšu bērnu sacensībās (3-11 gadi) | Bez licences | 2023-05-23 |
25 | Uldis | Rutka | Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-23 |
24 | Sergejs | Juvženko | TK Sniegpulkstenīte | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-05-22 |
23 | Aleksejs | Juvženko | TK Sniegpulkstenīte | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Bez licences | 2023-05-22 |
22 | Alvis Matīss | Zariņš | Ķekavas NSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-22 |
21 | Artis | Circenis | Smiltenes novads Trapene | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-22 |
20 | Sandis | Lūsis | Goldingen cycling team | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-22 |
19 | Normunds | Milčs | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-21 |
18 | Ricards | Jakobsons | Goldingen Cycling Team | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-20 |
17 | Ricards | Jakobsons | | Startēšu | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-20 |
16 | Oskars Pauls | Štrauhmanis | Ķekavas NSS | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-05-19 |
15 | Kristers Bruno | Štrauhmanis | Ķekavas NSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (U14, FU16) | Parastā licence | 2023-05-19 |
14 | Toms | Purmalis | Smiltenes novada pašvaldība | - | - | - | Bez licences | 2023-05-19 |
13 | Arturs | Sisolatins | ZZK | Startēšu | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-19 |
12 | Jānis | Liepiņš | Velo + Bottari Baltic | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-19 |
11 | Renārs | Skalbergs | Smiltene | Startēšu | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-19 |
10 | Kārlis | Klaužš | Ķekavas NSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-05-18 |
9 | Miķelis | Luža | Ķekavas NSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-05-18 |
8 | Emīls | Lorencs | Ķekavas NSS | Startēšu | Startēšu | Startēšu 60km (U16, FU18, F ELITE/U23) | Parastā licence | 2023-05-18 |
7 | Jānis | Vējons | Baldone | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Parastā licence | 2023-05-18 |
6 | Deniss | Semeņenko | RRS | - | - | Startēšu 20km (U12, FU12, FU14) | Parastā licence | 2023-05-17 |
5 | Gints | Vanders | | - | - | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-17 |
4 | Jānis | Baltušs | EVELO TEAM | - | - | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-17 |
3 | Kristaps | Knops | EVELO TEAM | - | Startēšu | Startēšu 80km (MJ, M Elite/U23, CFA, M1-M5) | Parastā licence | 2023-05-17 |
2 | Jānis | Leikarts | GARĀM EJOT/ NanoTev | Startēšu | Startēšu | Startēšu 40km (OPEN, M6-M9, F CFA, FM) | Bez licences | 2023-05-17 |